Marimex Skimmer vč. skim-vaku a trysky

Cena produktu Marimex Skimmer vč. skim-vaku a trysky není známa.

 

Popis produktu Marimex Skimmer vč. skim-vaku a trysky: Skimmer vč. skim-vaku a trysky výrobce: MARIMEX * Skimmer pro nadzemní a zapuštěné bazény slouží k odstraňování nečistot z hladiny bazénu. * Skimmer neboli sběrač slouží k nasávání vody z hladiny ... > více informací


Marimex Skimmer vč. skim-vaku a trysky - popis

nahoru

Skimmer vč. skim-vaku a trysky výrobce: MARIMEX * Skimmer pro nadzemní a zapuštěné bazény slouží k odstraňování nečistot z hladiny bazénu. * Skimmer neboli sběrač slouží k nasávání vody z hladiny bazénu filtračním zařízením. Nečistoty, jako jsou hmyz, listí a ostatní plovoucí nečistoty, jsou nasávány do sběrače a zachycovány v sítu na nečistoty. * Ke sběrači lze připojit jak 5/4" tak i 6/4" vyztuženou hadici.

Výrobce Marimex

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Marimex Skimmer vč. skim-vaku a trysky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dětské bazény nebo Bazénové fólie, Bazénové filtrace, Bazény.

Nejlevnější Marimex Skimmer vč. skim-vaku a trysky akční ceny - Levné Marimex Skimmer vč. skim-vaku a trysky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Marimex Skimmer vč. skim-vaku a trysky stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Marimex Skimmer vč. skim-vaku a trysky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Příslušenství k bazénům.